SPZOZ w Mogilnie » Nocna i świąteczna opieka medyczna w Mogilnie

Nagłówek

Zawartość

Nocna i świąteczna opieka medyczna w Mogilnie

ul. Tadeusza Kościuszki 10
88-300 Mogilno

Informacje

W mogileńskim SPZOZ działa nocna i świąteczna opieka medyczna. Czynne jest ambulatorium, do którego pacjent z nagłą dolegliwością, może zgłosić się od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-8.00, a w dni wolne od pracy i święta-całodobowo.

Nocna i świąteczna opieka to przedłużenie opieki lekarskiej i pielęgniarskiej podstawowej opieki zdrowotnej. Pomoc świadczona jest codziennie, po godzinach pracy przychodni, od godz.18.00 do godz. 8.00 rano następnego dnia. Opieka całodobowa działa również przez 24 h na dobę w soboty i niedziele, a także w dni świąteczne i inne dni ustawowo wolne od pracy.

Ze świadczeń opieki nocnej i świątecznej Pacjent może skorzystać w przypadku lżejszych, nagłych dolegliwości, z powodu których na co dzień zgłasza się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.
Pacjent, który z powodu dysfunkcji narządów ruchu lub przewlekłej choroby nie może osobiście zgłosić się do przychodni ma prawo poprosić o wizytę domową.