SPZOZ w Mogilnie » Podziekowania dla pracownikow

Nagłówek

menu

Zawartość


Wiadomości

Podziekowania dla pracowników służby zdrowia

W dniu 7 czerwca dyrekcja SPZOZ w Mogilnie na zaproszenie Pani Elżbiety Piniewskiej – Przewodniczącej Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Pana Piotra Całbeckiego – Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego brała udział w uroczystej sesji Sejmiku Województwa Kujawsko- Pomorskiego z okazji Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Sesja poświęcona była przypomnieniu wyjątkowej postaci Wandy Błeńskiej i jej szczególnych zasług w pracy na rzecz chorych i cierpiących. Sejmik Województwa ogłosił rok 2021 w województwie kujawsko-pomorskim Rokiem Wandy Błeńskiej.
W czasie sesji złożono podziękowania pracownikom służby zdrowia, którzy w niezwykle trudnym dla nas wszystkich okresie pandemii odegrali i wciąż odgrywają kluczową rolę w zwalczaniu jej skutków i niesieniu pomocy potrzebującym.
Sesję uświetnił Koncert Orkiestry Kameralnej Filharmonii Pomorskiej Capella Bydgostiensis udziałem Piotra Pławnera – skrzypce, Klaudiusza Barana – bandoneon. W programie: „Cztery pory roku” i „Tanga” Astora Piazzolli.

Tą drogą dyrekcja SPZOZ przekazuje serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom, którzy w okresie pandemii walczyli o zdrowie i życie pacjentów.