SPZOZ w Mogilnie » Wojewoda uhonorował pracowników naszego szpitala

Wojewoda uhonorował pracowników naszego szpitala

W dniu dzisiejszym podczas Sesji Rady Powiatu Mogileńskiego Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz wręczył odznaki honorowe „Za zasługi dla ochrony zdrowia” nadane przez Ministra Zdrowia przedstawicielom SP ZOZ w Mogilnie.
Odznaczenia otrzymali: Ewa Bonk – Woźniakiewicz – Dyrektor SP ZOZ w Mogilnie, Marcin Florczyk – Zastępca Dyrektora ds. lecznictwa SP ZOZ w Mogilnie, Jarosław Głowacki – Zastępca Dyrektora ds. organizacyjno – technicznych SP ZOZ w Mogilnie, Roman Bardoń – lekarz SP ZOZ w Mogilnie, Violetta Maria Gadzińska – pielęgniarka SP ZOZ w Mogilnie.
Następnie Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz wraz ze Starostą Mogileńskim Tomaszem Krzesińskim udali się do mogileńskiego szpitala aby zobaczyć postępy robót budowlanych, które trwają w SP ZOZ w Mogilnie.
Więcej informacji o wizycie Wojewody znajdą Państwo pod podanym poniżej linkiem:
Info i fot. Powiat Mogileński.