SPZOZ w Mogilnie » Podpisanie umowy na modernizację szpitala w Strzelnie

Podpisanie umowy na modernizację szpitala w Strzelnie

W dniu 12 kwietnia br. Pani Ewa Bonk Woźniakiewicz Dyrektor SP ZOZ w Mogilnie podpisała umowę z Panem Szymonem Bartnik Prezesem Zarządu Grupy SZYMBUD Sp. z o.o. Sp.j. z Kłomnic.
Umowa będzie obejmowała rozbudowę, przebudowę i modernizację Szpitala w Strzelnie, koszty budowlane inwestycji to 23 544.900,00 zł. koszt całego projektu to ok 25 mln. zł. Celem tej inwestycji jest przede wszystkim stworzenie ośrodka leczenia paliatywnego w tym Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Strzelnie.
Przy podpisaniu umowy obecni byli: Tomasz Krzesiński – Starosta Mogileński, Jerzy Łaganowski – Wicestarosta Mogileński, Robert Musidłowski – Przewodniczący Rady Powiatu Mogileńskiego, Jan Bartecki – Członek Zarządu Powiatu Mogileńskiego, Paweł Jankowski – Członek Zarządu Powiatu Mogileńskiego, Krzysztof Szarzyński – Członek Zarządu Powiatu Mogileńskiego, Jarosław Głowacki – Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjno – technicznych, przedstawiciele firmy realizującej zadanie.