SPZOZ w Mogilnie » Wizyta gości w SP ZOZ Mogilno

Wizyta gości w SP ZOZ Mogilno

W dniu 10.10 2019r. pan Piotr Całbecki Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz pan Dariusz Kurzawa Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego w obecności pana Bartosza Nowackiego – starosty Mogileńskiego, pana Mariana Mikołajczaka – Wicestarosty Mogileńskiego, samorządowców powiatowych i pana Leszka Duszyńskiego – Burmistrza Mogilna i pana Dariusza Chudzińskiego – Burmistrza Strzelna przybyli z wizytą do SP ZOZ w Mogilnie, gdzie w obecności p.o. Dyrektora SP ZOZ Ewy Bonk-Woźniakiewicz odziedzili szpital w Strzelnie, w którym po przeniesieniu działaności do Mogilna uruchomiony zostanie Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, następnie udali się do nowobudowanego obiektu szpitala w Mogilnie.

W trakcie wizyty Dyrektor Ewa Bonk-Woźniakiewicz przedstawiła plany przebudowy i dostosowania do potrzeb ZOL budynku szpitala w Strzelnie oraz przedstawiła plany dotyczące dalszej modernizacji szpitala w Mogilnie.