SPZOZ w Mogilnie » Podpisanie umowy na dalsze prace remontowe szpitala w Mogilnie

Podpisanie umowy na dalsze prace remontowe szpitala w Mogilnie

Po oddaniu nowego budynku szpitala w Mogilnie zaszła konieczność gruntownego remontu jego starej części. Dnia 18.08.2020r. została podpisana umowa na prace remontowe oddziału chorób wewnętrznych. Prace te wykona Zakład Ogólnobudowlany z Rudek (gmina Trzemeszno) za kwotę ponad 1,6 mln. zł. Umowę podpisała dyrektor SP ZOZ w Mogilnie Ewa Bonk – Woźniakiewicz. Prace remontowe mają zakończyć się do końca października 2020 r. Nie byłoby tej inwestycji gdyby nie przychylność Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego i zaangażowanie się starosty mogileńskiego Bartosza Nowackiego. Na uroczystości podpisania umowy samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego reprezentowała przewodnicząca sejmiku Elżbieta Piniewska.